HOME RUN - PREMIERA POLSKA

Polska premiera filmu Home Run odbędzie się w  Dobrym Miejscu już w niedzielę 20 października. Zapraszamy o godz. 18.00 na warszawskie Bielany na Dewajtis 3. HOME RUN jest nowym filmem twórców Fireproof (Ognioodporni), October Baby (Październikowe dziecko), Facing The Giants (Boska interwencja).

Film powstał w oparciu o tysiące prawdziwych historii, które dzieją się na naszych oczach i przypomina, że na pojednanie z Bogiem nigdy nie jest za późno prawdziwa wolność i powrót do domu jest możliwy!

Spotkanie po filmie poprowadzi dziennikarka Dorota Kołodziejczyk.Bilety na polską premierę filmy będą do kupienia w sklepie Chrześcijańskie Granie na godzinę przed seansem w cenie 10 zł. Serwis www.chrzescijanskiegranie.pl jest partnerem wydarzenia.

Home run
Cory Brand wielka gwiazda amerykańskiego baseballa doskonale wie co jest potrzebne aby zwyciężać w zawodach najwyższej ligi, niestety w życiu prywatnym obciążony wspomnieniami z przeszłości już nie radzi sobie tak dobrze.

Cory wychował się w domu, gdzie ojciec był nałogowym alkoholikiem, ten fakt wywarł ogromne piętno na jego dalszym życiu. Zaczął powoli iść w ślady ojca aż w pewnym momencie jego życie wymyka mu się spod kontroli.

Za:www.chrzescijanskiegranie.pl

WWW.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL

Typ wiadomości: Relacja/Publikacja

Miejsce: Wydarzenie ogólnopolskie

Więcej Informacji: Michał Guzek
E-mail: guzek.m@gmail.com
www: http://WWW.CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL


Informacje dodał:
Michał Guzek
dodaj_wydarzenie
  • Logowanie
  • Jak zredagować dobry tekst
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
           
         

Znajdz nas na Facebooku


 C Fundacja OPOKA 2012