Więcej Ducha Świętego Jak podtrzymać ogień Ducha Świętego w naszych sercach?

"Jak doświadczać więcej Ducha Świętego w naszym życiu: Jego darów, Jego zapału, Jego entuzjazmu w naszych duszach? Jak stawać się prawdziwymi uczniami, gotowymi uczynić wszystko aby służyć Panu, używając udzielonych nam darów? To wezwanie skierowane do nas, bracia i siostry, do ciebie i do mnie." s. Ann Shields SGL

Ann Shields, amerykańska katolicka siostra, która na stałe mieszka w Ann Arbor w stanie Michigan (USA). Jest ona uznanym międzynarodowym mówcą, często zapraszanym do prowadzenia rekolekcji niemal na całym świecie. Ponadto jest autorką wielu książek dotyczących katolickiej duchowości. W Polsce ukazały się m. in.: Dlaczego mam przebaczać?, Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej oraz Ogień w moim sercu. Klucz do życia pełnego miłości i modlitwy. Obecnie prowadzi popularny program radiowy "Pożywienie na podróż" w katolickiej stacji radiowej Reneval Ministries (www.renewalministries.net).

Siostra Ann Shields została odznaczona przez papieża Benedykta XVI medalem Benemerenti za zasługi na rzecz Kościoła. Katolickie Stowarzyszenie Biblioteczne uhonorowało siostrę nagrodą Aggiornamento w uznaniu za nieoceniony wkład w odnawianie życia parafii i wspólnot. Ann Shields jest także członkiem Rady Duszpasterskiej Diecezji Lansings. 

W ciągu ostatnich czterdziestu lat, wielu katolików doświadczyło wylania darów Ducha Świętego. To przeżycie doprowadziło do pogłębienia ich wiary i życia z Bogiem. Jednak z biegiem lat wiele wierzących osób doświadcza zaniku tych darów. Co można zrobić, aby ogień Boga, który został zapalony wiele lat temu lub może całkiem niedawno, nie wygasł z czasem w naszych sercach? Siostra Ann Shields w swojej książce "Więcej Ducha Świętego Jak podtrzymać ogień Ducha Świętego?" stara się odpowiedzieć na to nurtujące wielu chrześcijan pytanie. 

Polskie wydanie ksiązki otrzymało Imprimatur.

Typ wiadomości: Relacja/Publikacja

Miejsce: Wydarzenie ogólnopolskie

Więcej Informacji: Fundacja Budujemy Ludzi
E-mail: fundacja@budujemyludzi.pl
www: http://www.budujemyludzi.pl
telefon: 600 453 311


Informacje dodał:
Fundacja Budujemy Ludzi
dodaj_wydarzenie
  • Logowanie
  • Jak zredagować dobry tekst
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
           
         

Znajdz nas na Facebooku


 



C Fundacja OPOKA 2012